Toyota Traigo 48-8FBM20T
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Toyota Traigo 48-8FBM20T
Bouwjaar
2019
Land
Duitsland
Mascus ID
1C258AC5
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
Maximale hefcapaciteit
2.000 kg
Last zwaartepunt afstand
500 mm
Maximale hefhoogte
5.000 mm
Vrije hefhoogte
115 mm
Doorrijhoogte
3.870 mm
Vorklengte
1.000 mm
Cabine
Open
Motor vermogen
6 kW (8,16 pk)
Motorfabrikant
Toyota
Accuspanning
48 V
Capaciteit accu
660 Ah
Gewicht
3.261 kg
Afmetingen (LxBxH)
3120 x 1150 x 2120 mm
Maat voorbanden
200/50-10
Maat achterbanden
16x6-8
Overige informatie
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 6x2 kw
Tragfähigkeit 2,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,13 m x 1,15 m x 212 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,120 m x 0,035 m
Wendradius 1,81 m
Gewicht 3261 kg
Reifengröße vorne 200/50-10
Reifengröße hinten 16x6-8
Hubhöhe 5,00 m
Freihub 115 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 13,4% / 24,6%