Still RX60-80/900
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-80/900
Bouwjaar
2022
Aantal gebruiksuren
397 h
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
83D9B71F
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
12969
Maximale hefcapaciteit
8.000 kg
Last zwaartepunt afstand
900 mm
Maximale hefhoogte
5.450 mm
Vrije hefhoogte
1.870 mm
Doorrijhoogte
3.220 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
2.400 mm
Cabine
Gesloten
Type band
Super elastisch
Transmissie
Handschaltung
Motor
Electric
Gewicht
14.400 kg
Afmetingen (LxBxH)
3500 x 2140 x 3220 mm