Still RX60-50/600
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-50/600
Bouwjaar
2020
Aantal gebruiksuren
6.641 h
Status
Gereviseerd / Remanufactured
Plaats
72622 Nürtingen
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Voorraad nummer
12067
Serienummer
A-516330X00145
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.780 mm
Vrije hefhoogte
1.480 mm
Doorrijhoogte
2.500 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
2.400 mm