Still RX60-50/600
Prijs op aanvraag
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-50/600
Bouwjaar
2016
Aantal gebruiksuren
3.882 h
Status
Gereviseerd / Remanufactured
Plaats
32832 Augustdorf
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
69339DDF
DETAILS
Voorraad nummer
HF2323
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
5.170 mm
Vrije hefhoogte
1.620 mm
Doorrijhoogte
2.630 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
1.200 mm