Still RX60-50/600
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-50/600
Bouwjaar
2024
Aantal gebruiksuren
305 h
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
5A570EC8
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
13824
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.100 mm
Vrije hefhoogte
1.300 mm
Doorrijhoogte
2.240 mm
Hefmast
Drievoudig
Cabine
Gesloten
Type band
Super elastisch
Transmissie
Handschaltung
Motor
Electric
Gewicht
6.035 kg
Afmetingen (LxBxH)
3000 x 1410 x 2240 mm