Still RX60-50/600
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-50/600
Bouwjaar
2014
Aantal gebruiksuren
11.093 h
Status
Gereviseerd / Remanufactured
Plaats
72622 Nürtingen
Land
Duitsland
Mascus ID
1886E521
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Serienummer
516990E00081
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.780 mm
Vrije hefhoogte
1.480 mm
Doorrijhoogte
2.500 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
2.400 mm