Still RX60-50/600
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-50/600
Bouwjaar
2022
Aantal gebruiksuren
3.638 h
Plaats
72622 Nürtingen
Land
Duitsland
Mascus ID
12DD4E07
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Serienummer
516337L00239
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.780 mm
Vrije hefhoogte
1.550 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
2.400 mm