Still RX60-50/600 Res. M.W. 05.26
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Bouwjaar
2017
Aantal gebruiksuren
12.753 h
Status
Gereviseerd / Remanufactured
Plaats
72622 Nürtingen
Land
Duitsland
Mascus ID
BA06079F
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Serienummer
516330H00360
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
3.280 mm
Doorrijhoogte
2.500 mm
Hefmast
Anders
Vorklengte
2.400 mm