Still RX60-50/600 (NEU)
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-50/600 (NEU)
Bouwjaar
2023
Aantal gebruiksuren
430 h
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
77A08D5E
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
14237
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.780 mm
Vrije hefhoogte
1.490 mm
Doorrijhoogte
2.500 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
1.200 mm
Cabine
Gesloten
Type band
Super elastisch
Transmissie
Handschaltung
Motor
Electric
Gewicht
6.175 kg
Afmetingen (LxBxH)
3030 x 1410 x 2500 mm