Still RX60-45/600
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX60-45/600
Bouwjaar
2019
Aantal gebruiksuren
1.732 h
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
14337
Maximale hefcapaciteit
4.500 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.080 mm
Doorrijhoogte
2.800 mm
Hefmast
Enkel
Cabine
Gesloten
Type band
Super elastisch
Transmissie
Handschaltung
Motor
Electric
Gewicht
5.064 kg
Afmetingen (LxBxH)
2850 x 1400 x 2800 mm