Still RX 60-30L-600 6355
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Elektrische heftrucks
Merk / model
Still RX 60-30L-600 6355
Bouwjaar
2017
Aantal gebruiksuren
15.609 h
Land
Duitsland
Algemene score
1
Mascus ID
7662458A
DETAILS
Voorraad nummer
P6533
Maximale hefcapaciteit
3.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
7.840 mm
Vrije hefhoogte
2.500 mm
Doorrijhoogte
3.350 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
1.900 mm
Cabine
Geen cabine/overige
Type band
Super elastisch
Transmissie
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Gewicht
5.862 kg
Afmetingen (LxBxH)
2650 x 1380 x 3350 mm
Resterend profiel voorbanden
80 - 100%
Resterend profiel achterbanden
60 - 80%