DEGRA Winch/Lier/Winde 30 Tons DHW488-300-300-38-
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Werkboten en pontons
Merk / model
Bouwjaar
2020
Status
Nieuw/ongebruikt
Plaats
Numansdorp, Zuid-Holland
Land
Nederland
Algemene score
Mascus ID
CE5475BA
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
1057
Leveringsvoorwaarden
EXW
Certificaten
CE
Toebehoren
SPECIFICATIES
Capaciteit
Max. trekkracht 1e laag 300 kN 280 bar
Max. houdkracht 500 kN
Max. haalsnelheid 1e laag 24 m/min 200 L/min
Draadberging
Draaddiameter 38 mm
Max. draadberging 480 m
Drum buitendiameter 1430 mm
Drum binnendiameter 810 mm
Drum lengte 1190 mm
Technische details
Tandwielkast IGT220W3 i=246
Afmetingen
Lengte 2018 mm
Breedte 1560 mm
Hoogte 1505 mm