DEGRA - Hydraulic Winch - DHW34-100-85-24-ZPN
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Werkboten en pontons
Merk / model
Bouwjaar
2020
Status
Nieuw/ongebruikt,Verhuur mogelijkheden
Plaats
Numansdorp
Land
Nederland
Algemene score
1
Mascus ID
92E74EF1
DETAILS
Voorraad nummer
1038
Certificaten
CE
Toebehoren
SPECIFICATIES Capaciteit Max. trekkracht 1e laag 100 kN 185 bar Max. houdkracht 150 kN Max. haalsnelheid 1e laag 10 m/min 80 L/min Draadberging Draaddiameter 24 mm Max. draadberging 85 m Drum buitendiameter 616 mm Drum binnendiameter 400 mm Drum lengte 510 mm Technische details Tandwielkast KC24 i=37,5 Afmetingen Lengte 771 mm Breedte 708 mm Hoogte 646 mm Gewicht excl. draad 548 kg