atspower ATS-RT15R
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Minigraafmachines < 7t
Merk / model
atspower ATS-RT15R
Bouwjaar
2026
Plaats
Morris, Illinois
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
6F9CA956
DETAILS
Voorraad nummer
Serienummer
Overige informatie
2026 atspower ATS-RT15R Mini Excavator (Unused) 2 ft 4 in Stick, Auxiliary Hydraulic Plumbing, Backfill Blade, 7 in Rubber Tracks, 15 in Digging Bucket, Manual Thumb