atspower ATS-RT15R
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Minigraafmachines < 7t
Merk / model
atspower ATS-RT15R
Bouwjaar
2026
Plaats
Phoenix, Arizona
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
540AFC28
DETAILS
Voorraad nummer
Overige informatie
2026 atspower ATS-RT15R Mini Excavator (Unused) 2 ft 8 in Stick, Auxiliary Hydraulic Plumbing, Backfill Blade, 7 in Rubber Tracks, 15 in Digging Bucket, Manual Thumb
Veiling informatie
Phoenix, AZ, USA - May 20, 2026
Eindigt over 22-5-2026
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ US • Online
Ritchie Bros Phoenix
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ Arizona Verenigde Staten