Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Grijpers
Merk / model
Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Bouwjaar
2023
Plaats
Brewerton, New York
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
563B4AF2
DETAILS
Voorraad nummer
0101GRP51
Serienummer
B16795
Overige informatie
Description: 4/3 Power Wood Rake to Pin-on Link Belt 145x4dz 360 Degree Rotation Manipulated Rotator w. Pin-on Lugging 68" Jaw Opening 26" Wide 3.65 sq ft 5 000 psi 3.5" Jaw Cylinders 2 280 lbs Set of Non-Heat Treated Pins Hours: 2 Quantity: 1