CEC 20X30-400
Bouwjaar
2013
Plaats
Livingston, Montana
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
37D7F9E2
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Voorraad nummer
Serienummer
13311
Overige informatie
2013 CEC 20X30-400 Portable Closed Circuit Cone Crushing Plant CEC 8 ft x 17 ft Vibratory Grizzly Feeder CEC 20 in x 30 in Jaw Crusher, 13 ft x 5 ft Double Deck Screen, 30 in Wide Under Crusher Conveyor, 30 in x 50 ft 0 in Crusher to Screen Conveyor, 30 in Wide Under Screen Conveyor, 30 in Wide Left Discharge Conveyor, 30 in Wide End Discharge Conveyor, Industrial Magnetics Inc 30 in x 6 ft 6 in Cross Belt Magnet, Tri/A Carrier, Spring Suspension, Hydraulic Leveling. to see more information.