Boxer RHK1500W bomenklem bomentang houtklem
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Bosbouw - Overige
Merk / model
Land
Nederland
Mascus ID
7215C428
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Voorraad nummer
HOUTKLEM-N-011
Toebehoren
Gedragen uitvoering
Overige informatie
Boxer RHK Houtklem met Rotator voor Mini Shovels – Krachtige en Flexibele Houtgrijper RHK Houtklem is dé oplossing voor het efficiënt oppakken, verplaatsen en stapelen van boomstammen, takken en andere zware materialen. Dankzij de 360° hydraulische rotator en een grote openingsbreedte van 1500 mm, is deze houtgrijper ideaal voor bosbouw, landbouw, hovenierswerk en bouwtoepassingen. Hydraulische flow: 30-40 L/min Hydraulische druk: 20 MPa Maximale openingsbreedte: 1500 mm Maximale statische axiale belasting: 4 kN Rotator capaciteit: 3 ton Magnetische klep spanning: 12V Uit voorraad leverbaar met Eurotrac/ Giant aansluiting. Ook leverbaar met Euro aansluiting