Toyota 42-6FGCU25
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Heftrucks overige
Merk / model
Toyota 42-6FGCU25
Bouwjaar
1995
Aantal gebruiksuren
7.902 h
Plaats
Lake Worth, Texas
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
B35D5E9B
DETAILS
Voorraad nummer
Serienummer
62080
Overige informatie
1995 Toyota 42-6FGCU25 4920 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 62, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82.5 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Fork Positioner, Toyota 4 Cylinder Dual Fuel Engine