Linde H80T/900-03 2156hours+Perkins+sideshift+4xhydrauli
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
LPG heftrucks
Merk / model
Bouwjaar
2004
Aantal gebruiksuren
2.156 h
Plaats
IJsselmuiden, Overijssel
Land
Nederland
Algemene score
1
Mascus ID
41E22635
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
DETAILS
Aantal wielen
4
Maximale hefcapaciteit
8.000 kg
Maximale hefhoogte
5.300 mm
Doorrijhoogte
3.900 mm
Hefmast
Tweevoudig
Aanbouw apparatuur
Sideshift
Cabine
Gesloten
Type band
Volrubber
Transmissie
hydrostaat
Motorfabrikant
Perkins
Gewicht
13.810 kg
Accessoires
derde ventiel
vierde ventiel
Dak raam
Verwarming
Overige informatie
Merk: Linde Type: H80T/900-03 Bouwjaar: 2004 Urenstand: 2156 uur Brandstof: LPG Hefvermogen: 8000kg op 900mm Hefhoogte: 530 cm Doorrijhoogte: 390 cm Eigen gewicht: 13810 kg stuurbekrachtiging hydrostaat vol rubberen banden duplexmast doorkijkmast sideshift 4de hydraulic ventiel verlichting cabine kachel 6 cilinder Perkins motor Dit is een mooie en goed werkende heftruck. Prijs is zonder gasfles. Voor meer info kunt u bellen of mailen. Inruil en transport is mogelijk. Linde toyota still caterpillar mitsubishi deawoo doosan ep heli yale hyster kalmar combilift baumann jungheinrich carrier hyundai manitou bobcat nissan unicarriers tcm cesab crown halla byd hancha prins komatsu boss steinbock clark svm ruwterrein reachtruck palletwagen heftruck container hoogwerker magazijn vorkversteller vorken lepels hydrostaat automaat sideshift forkpositioner kantelaar rotator lader accu lithium loodzuur cabine triplex freelift hefhoogte ton hydrauliek diesel lpg benzine elektro elektrisch electro electrisch