Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Overige componenten
Merk / model
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Plaats
Muskogee, Oklahoma
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
C71E6BBD
DETAILS
Voorraad nummer
Serienummer
0FMX36E011525
Overige informatie
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL 36 in Mulcher Attachment 345 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 312 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing. to see more information.