Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
Prijs op aanvraag
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Diesel generatoren
Merk / model
Bouwjaar
0
Plaats
Chilliwack, BC, British Columbia
Land
Canada
Mascus ID
E4C6E4EA
DETAILS
Serienummer
Voorraad nummer
Overige informatie
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax