Detroit 1500DSEB
Afdrukken
INFORMATIE
Productgroep
Diesel generatoren
Merk / model
Detroit 1500DSEB
Bouwjaar
2005
Aantal gebruiksuren
573 h
Plaats
Houston, Texas
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
D6F19762
PRIJZEN
Valuta kiezen
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Serienummer
Voorraad nummer
36226
Motor vermogen
1.633 kW (2.220 pk)
Overige informatie
Description: MTU 12V4000 Diesel Engine, 1500 kW Standby / 1350 kW Prime, UL2200 Listing, Sold Load Bank Tested